REJSY WĘDKARSKIE               CASPER II

Witamy Państwa serdecznie na stronie poświęconej wyprawom wędkarskim po Bałtyku.

„Morze, zapewne wskutek zawartej w nim soli,
nadaje szorstkość zewnętrznej powłoce swych sług,
lecz zachowuje słodycz ich ducha.”
 
J. Conrad

Wyprawy zwinnym, dobrze zaopatrzonym, jachtem motorowym CASPER II na najwyższym poziomie! Każdą spędzoną tu chwile zapamiętasz na długo, a pyszny smak złowionego osobiście dorsza będzie długo dawał o sobie znać.


EFEKTY! Nigdy nie wrócisz z pustymi rękami. Znajomość starych i szukanie nowych łowisk to cenna umiejętność Kapitana.

Do dyspozycji uczestników rejsu 'salonik' jadalnia, gdzie można odetchnąć od fantastycznej walki z rybą i spokojnie wypić kawę, herbatę, czy zjeść posiłek - a nawet uciąć sobie drzemkę (z reguły nie ma na to czasu - ryby same się nie złowią!) :)


Wędkarstwo morskie to niezwykła przygoda. Pozostawia wyjątkowe wspomnienia w sercu. Tęsknota za bezkresem wody, za niezwykłą adrenaliną, za niecodzienną atmosferą sprawia, że wędkarstwo morskie jest tak fascynujące. 

Odkryj naszą ofertę rejsów wędkarskich! 

Posiadamy profesjonalne wędki morskie tak więc nie potrzebujesz nic, mamy wszystko na miejscu. Nie byłeś jeszcze, nie wędkowałeś na Bałtyku, spróbuj a nie będziesz żałował spędzonych chwil na łonie natury, przygody na morzu. Czynny wypoczynek, walka z rybą, obcowanie z morzem, wędkowanie z kutra to niezwykłe przeżycie którym zarażają się coraz większe grupy ludzi. 

Zajmujemy się profesjonalną organizacją rejsów wędkarskich oraz sportowym połowem ryb już od blisko siedmiu lat! 

Wypływamy z portu Władysławowo, a na rejsy po Zatoce Gdańskiej z Sobieszewa. Złowione ryby klient zatrzymuje dla siebie. 

KAŻDY PASAŻER MA OBOWIĄZEK ZABRANIA DOWODU OSOBISTEGO LUB PASZPORTU

Prawo jazdy nie jest dokumentem tożsamości.